Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlice hrají s Přešticemi.

Dnes v sobotu 19. ledna, od 12.00 hodin, se uskuteční druhé utkání domažlické Jiskry v memoriálu Josefa Ibermajera na umělé trávě plzeňské Doubravky.
V tomto zápase se Domaž­ličtí střetnou s účastníkem krajského přeboru TJ Přešti­ce. Nejen na tento turnaj, ale i na jarní sezónu se hráči při­pravují již druhým týdnem pod vedením nového hlavního trenéra Milana Dejmka a jeho asistenta Petra Kuželky.
„Trénujeme od pondělka do čtvrtka. Tréninky jsou pro hráče velmi náročné, pro mnohé jsou tyto tréninky vel­kou fyzickou zátěží. V pondělí využíváme halu TJ Jiskry, dá­le využíváme tartan městské­ho stadionu na Střelnici, kde běháme vytrvalostní běhy a sprinty. V přípravě je v sou­časné době 22 hráčů, nejlepší kondiční výsledky dosahují M. Bublík, J. Strejc, Z. Černý a naše nová posila T. Bahleda. Musím vyzdvihnout příklad­ný přístup k tréninku u nej­starších hráčů J. Šámala a P. Pejsara. Tréninky v tomto roz­sahu budou pokračovat i na­dále. Rádi bychom poděkovali majiteli Sportovního centra Radku Hojdovi, který nám vy­tvořil výborné podmínky ve svém fitcentru, s odborným dohledem instruktorů. Rovněž máme k dispozici maséra. Dnes nás čeká druhý zápas s Přešti­cemi, kde bychom chtěli odči­nit naši prohru s mužstvem Křimic. V tomto zápase se nám nepovedl hlavně druhý polo­čas, kde jsme prostřídali sedm hráčů a doplatili jsme na ško­lácké chyby v obraně. Ale i v tomto utkání chceme dát pří­ležitost všem hráčům ze širší­ho kádru, samozřejmě chceme v tomto utkání zvítězit a podat co nejkvalitnější výkon, který by se měl líbit i divákům," sdě­lil nám vedoucí mužstva Jiří Hendrych.
 
Kutkání byli nominováni:
Martin Mleziva a Petr Pej­sar. Jakub Strejc, Michal Te­sař, Pavel Vacek, Vojta Mifek, Přemek Mach, Jiří Šámal, Mi­chal Bublík, Miroslav Ma­nowetz, Miroslav Rejthar, Vladimír Čech, Karel Forst, Milan Janeček, Martin Kubi­ca, Tomáš Bahleda a Martin Schötterl o jehož služby měl vážný zájem německý klub ze Straubingu, ale Martin by měl i nadále být hráčem Jiskry Domažlice.
„Je škoda, že v tomto utkání nemohou nastoupit zranění hráči Jan Šmirkl, Lukáš Paul, Pavel Váchal, Filip Kotlan a Martin Šot, který by jistě dělal přeštické obraně veliké problémy. Sa­mozřejmě bych chtěl pozvat širokou fotbalovou veřejnost na tradiční maškarní Šibřin­kový ples, který se koná dneš­ní večer v domažlickém kul­turním středisku od 20.00 ho­din," dodal Hendrych.

Letos jsou připraveny veli­ce zajímavé ceny v tombole, jako například LCD televizor v hodnotě devatenácti tisíc, playstation II, prase a spousta jiných zajímavých a hodnot­ných cen. „Samozřejmě zde budou odměněny nejlepší masky jak kolektivní, tak i jednotlivců. K tanci a poslechu bude hrát jako již tradičně domažlický Orient Expres a vystoupí zde dvě taneční sku­piny," doplnil ještě Jiří Hen­drych.

Jiří Pojar