Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKoloveč na úvod podlehla Klatovům.

Plzeň, Koloveč - Svoji premiéru na Memoriálu Josefa Ibermajera v Plzni na Doubravce mají také fotbalisté vedoucího celku I. A třídy Slavoje Koloveč.
V prvním kole narazili na divizní tým Klatov, který v zápase potvrdil roli papírového favorita a Slavoj přehrál v poměru 4:0.
„Byl to pro nás první zápas v přípravě. Co se týče hry, neřekl bych, že jsme podali špatný výkon, i když jsme se nevyvarovali několika chyb,“ vrátil se k zápasu proti Klatovům asistent kolovečského trenéra Jiří Velíšek s tím, že všechny čtyři branky soupeř vstřelil právě po individuálních chybách.
„Mužstvo absolvuje náročné tréninky, takže je těžké hodnotit zápas podle výsledku,“ dodal Velíšek.
V dalším kole se kolovečský Slavoj utká s druhým celkem krajského přeboru, do kterého má Koloveč nakročeno. Zápas druhého kola je na programu v úterý 22. ledna v 18 hodin a jako všechny zápasy turnaje se odehraje na umělé trávě na Doubravce.

Sestava Kolovče: Simbartl - Lukáš Homolka, Baxa, Milota, Kufner - Šobr, Duchoň, Černohorský, Tomášek - Kruml a Tomáš Homolka. Střídal Lucák. Trenér: Josef Kaigl.                                          (mif)