Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra zahájila přípravu se dvěma nováčky.

Domažlice - Dvě nové tváře se objevily na úvodním tréninku divizních fotbalistů Domažlic. Kromě nového trenéra Milana Dejmka představil prezident oddílu Jaroslav Ticháček hráče, kteří se nově zapojili do přípravy s divizním áčkem.
Svoji první zimní přípravu v kategorii mužů absolvuje dorostenec Josef Rojt. „Josef je hráč Domažlic, většinu své dosavadní kariéry strávil v mládežnických ligových družstvech Viktorie Plzeň. Na podzim už pomáhal dorostu Jiskry v krajském přeboru,“ představil novice Ticháček s tím, že v budoucnu by chtěla Jiskra stavět hlavně na svých vlastních odchovancích.
Druhým fotbalistou, který rozšířil řady divizního týmu Jiskry, je hráč, který má s touto soutěží již zkušenosti. „Tomáš Bahleda je ofenzivní hráč, naposledy působil v Klatovech, ale divizi hrál i v jiných mužstvech,“ dodal Ticháček k Bahledovi, který je kmenovým hráčem plzeňské Viktorie, se kterou domažlická Jiskra velmi dobře spolupracuje.

Oba jmenovaní se zapojili do náročné přípravy, která probíhá šest dní v týdnu. Zakončena by měla být 8. března přípravným zápasem proti jednomu z divizních nebo třetiligových mužstev.           (mif)